Jūs esate čia: Pradinis Geriausieji 2016m.

2016m. geriausi mokyklos sportininkai

Eil. Nr. Vardas Pavardė/Komanda Gimimo data Sporto šaka 2016 m. pasiekimai
                                                                                       DZIUDO

1.

Rinkiavičius Nikita

2005

Dziudo

Daiva Arbatavičiūtė

1. Lietuvos moksleivių vaikų dziudo čempionatas – 5 vieta;

2. Panevėžio miesto jaunučių tarptautinis dziudo čempionatas – 2 vieta;

3. Atviros Šiaulių miesto jaunučių dziudo pirmenybės – 1 vieta;

4. Lietuvos dziudo pradedančiųjų pirmenybės - 3 vieta;

                                                                                         BOKSAS

2

Kazakevičius Arnas 2003

Boksas

St. Balčiauskas

LR jaunučių čempionas, LR jaunučių žaidynių čempionas, LR jaunučių moksleivių čempionas

3

Luzanovas Deividas

2001   LR jaunių čempionas, LR moksleivių čempionas, LR jaunių rinktinės narys

4

Dūdėnas Aras

2001   LR jaunių čempionas, LR moksleivių čempionas, LR jaunių rinktinės narys
5 Balčiūnas Domantas 2002  

LR jaunučių žaidynių čempionas, LR jaunučių moksleivių čempionas,

rinktinės narys

6

Banys Saimonas 1998   LR jaunimo čempionas, Europos čempionate 5 vieta, LR rinktinės narys

7

Daugelavičius Linas 1999   LR jaunių čempionas LR jaunimo III vieta

8

Mickus Dovydas 2003   LR jaunučių II vieta, LR jaunučių moksleivių čempionas
9 Steponaitis Mindaugas 2000   LR jaunių čempionas, rinktinės narys
                                                                               LENGVOJI ATLETIKA
10 Veršinskaitė Jūratė 2003 Z. Balčiauskas Lietuvos vaikų olimpinių vilčių rajonų grupėje III vieta (rutulio stūmimas)
11 Žižmantaitė Gabija   K .Mačėnas  
12 Mitkaitė Austėja   K. Mačėnas  
13 Vokietaitis Adomas   E. Žilys Žiemos vaikų pirmenybės I vieta, vasaros vaikų pirmenybės I vieta- 60m b/b
14 Giedraitis Augustinas   E. Žilys LR jaunimo pirmenybės rajonu tarpe II vieta -rutulys
15 Pinas Dovydas   E. Žilys LR jaunimo pirmenybės rajonu tarpe II vieta- tolis
16 Čirvinskaitė Greta   E. Žilys LR jaunimo pirmenybės rajonu tarpe II vieta- tolis
17 Stankevičius Lukas    

LR jaunimo pirmenybės rajonų tarpe I vieta- 600 m.

Lietuvos jaunių pirmenybės IV vieta

                                                                                       KREPŠINIS
18 Petrikonis Paulius 1998   U18 rinktinės kandidatas LKL „Pieno žvaigždės“
                                                                                       RANKINIS
19 Bitinaitė Rugilė 2004 G. Kairienė U 12 I vieta
20 Balčiūnaitė Oresta 2004 G. Kairienė U 12 I vieta
21 Dabužinskaitė Justina 2004 G. Kairienė U 12 I vieta
22 Obakevičiūtė Silvija 2003 G. Kairienė U 13 III vieta
23 Gintautaitė Justina 2003 G. Kairienė U 13 III vieta
24 Jakubauskaitė Nida 2003 G. Kairienė U 13 III vieta
25 Vytenis Vaškas 1999 D. Vanagienė U 19 IV vieta
26 Impolis   Mindaugas 2000 D. Vanagienė U 17 IV vieta, LR rinktinės kandidatas
27 Adiklytė Skaidrė 2000 D. Vanagienė Jaunių pirmenybės VIII vieta
28 Zalensaitė Augustina 2001 D. Vanagienė U 15 V vieta
29 Vanagas Lukas 1998 D. Vanagienė U 19 IV vieta, LR rinktinės U18 narys
30 Valiulis Tomas 1998 V. Karpavičius U 19 IV vieta, LR rinktinės U18 narys
         
Pasvalio rajono   Telefonas 8 (451) 34531  
  Mobilus  +370 647 16645
 
  Faksas 8 (451) 34531  
  E.-paštas sporto.mokykla@pasvalys.lt  
Sporto mokykla

Kviečiame apsilankyti

Pasvalio Sporto mokyklos kavinė Pasvalio Sporto mokyklos baseinas