Jūs esate čia: Pradinis Moksleivių žaidynės
Lietuvos mokyklų žaidynės

Lietuvos mokyklų žaidynės (40)

2018 gruodžio 11 Parašė

Rankinio varžybos

Gruodžio 5d. Pasvalio Pieno žvaigždžių arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio varžybos. Vaikinų grupėje dalyvavo trys komandos. Varžybų rezultatai: 1. Pasvalio P.Vileišio gimnazija 2. Pajiešmenių pagrindinė mokykla 3. Svalios progimnazija. Merginų grupėje Pasvalio Svalios progimnazija 25:21 nugalėjo Pasvalio P.Vileišio gimnaziją ir iškovojo I-ąją vietą.

Skaityti daugiau ...

2018 lapkričio 28 Parašė

Mažojo futbolo varžybos

Lapkričio 27d. Pasvalio Spoto mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų (2005m.g. ir jaun.) mažojo futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo keturios rajono bendrojo lavinimo mokyklos: Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla, Pasvalio Svalios progimnazija, Joniškėlio G. Petkevičaitės- Bitės gimnazija, Pumpėnų gimnazija. Nugalėję visus varžovus nugalėtojais tapo Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos žaidėjai.

Kovo 22-25 d. Jurbarke vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų rankinio finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Pasvalio Svalios progimnazijos merginų komanda. Pusfinalyje Svalios komanda 27:18 nugalėjo Alytaus Vidzgirio vidurinę mokyklą ir pateko į finalą. Finale pasvalietės 10:25 turėjo pripažinti  Kauno rajono Garliavos J. Lukšos gimnazijos rankininkių pranašumą.

Kovo 14d. Pasvalio Sporto mokykloja vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono mokyklų smiginio varžybos. Merginų grupejėje nugalėtojomis tapo Krinčino A.Vienažindžio pagrindinės mokyklos atstvės, antrąją vieta iškovojo Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės komanda, trečiąją Daujėnų pagrindinė mokykla. Vaikinų grupėje nugalėtojai ir prizininkai pasiskirstė taip pat: pirmi Krinčino A.Viežindžio pagrindinė mokykla, antri Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, treti Daujėnų pagrindinės mokyklos atstovai.

Kovo 8-9 dienomis Pasvalio Sporto mokyklos baseine vyko rajono mokyklų plaukimo varžybos. Kovo 8-ąją dieną varžėsi merginos. Nugalėtomis savo amžiaus grupėse tapo: E.Jakubonytė, E. Čirvinskaitė, V.Griauzdaitė, K.Ragažinskaitė. Kovo 9-ąją varžėsi vaikinai. Nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo: A.Baršauskas, M. Šibilskis, J. Pransikevičius, M. Morkevičius.