2017 birželio 13 Parašė 

P.Vileišio gimnazijos rankininkės trečios

  Šių metų birželio 2-3 dienomis Alytuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio finalinės varžybos. Į šių varžybų ketvertą pateko ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos merginų komanda, prieš tai zoninėse varžybose įveikusi Molėtų progimnaziją, Zarasų Ąžuolo gimnaziją bei tarpzoninėse rungtynėse nugalėjusi Vilniaus Tuskulėnų gimnaziją. Pirmąją varžybų dieną pirmąsias rungtynes laimėjusios prieš Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos komandą gimnazistės antrosiose nusileido Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos rankininkėms.

Antrąją dieną laukė susitikimas su Alytaus Putinų gimnazijos komanda. Iki pat rungtynių paskutinės minutės vyko lygi ir atkakli kova. Ją rezultatu 19:18 laimėjo šeimininkių komanda, kuriai ir atiteko antroji vieta. Mūsų gimnazijos rankininkės šiose finalinėse varžybose iškovojo trečiąją vietą. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos merginų rankinio komanda po devynerių metų pertraukos pasiekė tokį aukštą rezultatą. Komandoje įvarčius pelnė: Augustina Zalensaitė- 19 įvarčių, Gabrielė Grinevičiūtė- 15 įvarčių, Aistė Tuomaitė- 14 įvarčių, Darija Židonytė- 7 įvarčius, Simona Banytė- 3 įvarčius, Ugnė Butkevičiūtė- 1 įvartį. Taip pat žaidė ir Aistė Jarašūnaitė, Meda Linkevičiūtė, Evelina Pranevičiūtė, Rugilė Kazėnaitė. Vartus saugojo Vismantė Kanaverskytė. Merginos lanko rankinio treniruotes Pasvalio sporto mokykloje. Merginų trenerė Diana Vanagienė.

     Žaidynių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanojami birželio 3 dieną Olimpinės dienos metu. Į šventę rinkosi sporto profesionalai ir entuziastai iš visos Lietuvos. Tarp jų ir daugiau nei 600 moksleivių, kurie varžėsi Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) vasaros finaliniame etape. „Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mokinių susidomėjimas LMŽ neblėsta, ir jos išlieka vienu didžiausių mokinių sporto renginių Lietuvoje. Žaidynės skatina fizinį vaikų aktyvumą, garbingą konkurenciją varžantis, be to, neginčijama nauda vaikų sveikatai. Didžiausia šio sporto renginio vertybė – stipri olimpinė solidarumo ir mokyklų kolektyvų draugiškumo dvasia. Sveikinu žaidynių dalyvius ir didžiuojuosi jų puikiais rezultatais!“– sakė švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Moksleivių aktyvumu, užsidegimu sportuoti bei dar vieno sėkmingo sezono pabaiga džiaugėsi ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Didžiuojamės ir sveikiname šauniąsias mūsų gimnazijos jaunąsias rankininkes ir linkime didelės sėkmės tolimesnėse kovose.

Kūno kultūros mokytoja Virginija TamulionienėPasvalio rajono   Telefonas  (8 451)  34531  
  Mobilus  +370 647  16 645
 
  Faksas  (8 451)  34531  
  e. paštas sporto.mokykla@pasvalys.lt  
Sporto mokykla

Kviečiame apsilankyti

Pasvalio Sporto mokyklos kavinė   Pasvalio Sporto mokyklos baseinas