2019rugpjūčio25

Mokyklos istorija

joomlamodniyportal.ru

Pasvalio sporto mokykla įkurta 1960m. rugsėjo 1d. Metams bėgant keitėsi mokyklos pavadinimas, jų direktoriai, moksleiviu ir darbuotoju skaičius. Nuo 2004m. sausio 1d. reorganizavus dvi įstaigas- Pasvalio sporto centrą ir Pasvalio rajono vaikų ir jaunių sporto mokyklą, buvo įkurta Pasvalio sporto mokykla.
Šiuo metu mokykloje dirba 45 darbuotojai, iš jų 17 trenerių- sporto mokytojų. Dviem iš jų Laimonui Daugiui ir Antanui Daubarui už nuopelnus Lietuvos sportui suteikti nusipelniusių treneriu vardai.
Sporto mokykloje kultivuojamos septynios sporto šakos: rankinis, krepšinis, futbolas, lengvoji atletika, boksas, dziudo ir dviračiu sportas.
Per 50 gyvavimo metų mokykla išugdė ne vieną sportininką, sėkmingai garsinantį Lietuvą visame pasaulyje: tai trenerio Laimono Daugio auklėtine, Maskvos Olimpinių žaidynių čempionė Sigita Mažeikaitė-Strečen ; Virginijaus Ranonio aukletinė, 1999m. Pasaulio merginų rankinio II vietos prizininkė Vilma Žyvatkauskaitė; Antano Daubaro aukletinė Pasaulio Olimpinių žaidynių dviračių sporto III vietos prizininkė Laima Zilporytė; Arvydo Daugio auklėtiniai, Pasaulio vyrų rankinio čempionato III vietos prizininkai Robertas Paužuolis ir Laisvydas Jankevičius.
Pasvalio rajono varda garsina ir trenerio Kestucio Mačėno aukletinis, daugkartinis Lietuvos Respublikos lengvosios atletikos čempionas, Respublikos rinktines narys, sporto meistras Giedrius Mačėnas; trenerio Stasio Balčiausko aukletiniai , Pasaulio ir Europos jaunimo bokso čempionato V vietos laimėtojai, daugkartiniai Lietuvos bokso cempionai Aurimas Naudžius ir Virgilijus Stapulionis.
Sporto mokykla ir dabar sėkmingai tęsia prieš kelis dešimtmečius pradėta darbą, siekdami aukštų sportinių rezultatų ne tik rajone bet Respublikoje.
{jcomments on}
Pasvalio rajono   Telefonas  (8 451)  34531  
  Mobilus  +370 647  16 645
 
  Faksas  (8 451)  34531  
  e. paštas sporto.mokykla@pasvalys.lt  
Sporto mokykla

Kviečiame apsilankyti

Pasvalio Sporto mokyklos kavinė   Pasvalio Sporto mokyklos baseinas