Mokyklos sportininkų pasiekimai

Mokyklos sportininkų pasiekimai (88)

2019 06 08 vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Elektrėnuose Aleksas Rinkiavičius (svorio kategorijoje iki 66 kg), Nikita Rinkiavičius (svorio kategorijoje iki 73 kg) ir Lukas Lelevičius (svorio kategorijoje iki 81 kg) tapo čempionais, Rokas Mickeliūnas (svorio kategorijoje iki 42 kg) iškovojo III - ąją vietą.

Skaityti daugiau ...

Rygoje vykusiame tarptautiniame turnyre Lukas Lelevičius iškovojo III - iąją vietą. Pirmo puslapio
Š. m. gegužės 04 d. vykusiame Rygoje tarptautiniame turnyre, kuriame dalyvavo iš 16 valstybių sportininkai, Lukas Lelevičius (svorio kategorijoje iki 81 kg) iškovojo III - iąją vietą.

Š. m. kovo 31 d. Jūrmaloje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre, kuriame dalyvavo sportininkai iš 16 valstybių, Lukas Lelevičius (svorio kategorijoje iki 81 kg) iškovojo III-ąją vietą.

2019 03 09 Jonavoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo virš 600 dalyvių iš septynių valstybių. Nikita Rnkiavičius (svorio kategorijoje iki 73 kg) ir Lukas Lelevičius  (svorio kategorijoje virš 81 kg) iškovojo III - iąsias vietas.

Lapkričio 9-10-11d. Aukštaitijos regioninė rankinio rinktinė dalyvavo Garliavos tarptautiniame rankinio festivalyje ,kuriame dalyvavo ir komandos iš: Baltarusijos, Estijos , Latvijos ir Lietuvos. Mūsų rankininkės užėmė pirmą vietą, jos įveikė visas priešininkes. Šiai rinktinei atstovauja ir Pasvalio rankininkės: Rugilė Bitinaitė, Oresta Balčiūnaitė , Otilija Gailiūnaitė, Justina Dabužinskaitė, Arėja Rimkūnaitė .Visos merginos pasirodė labai sekmingai, o Rugilė Bitinaitė išrinkta geriausia komandos žaidėja,…