2018gruodžio13

Jūs esate čia: Pradinis Mokyklos pasiekimai Kalėdinis dziudo turnyras
2017 gruodžio 28 Parašė

Kalėdinis dziudo turnyras

Š. m. gruodžio 21 d. Pumpėnų gimnazijoje vyko trečiasis, tradicinis Kalėdinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo apie 60 sportininkų iš Biržų, Pasvalio r., Panevėžio, Šiaulių, Utenos. Šio turnyro globėjai - Pasvalio sporto mokyklos direktorė Eugenija Butrimienė bei Pumpėnų gimnazijos direktorius Alvydas Matuzevičius. Pasvalio r. sportininkai: Rokas Mickeliūnas, Vijus Volkovas, Jorūnas Gegieckas, Aleksas Rinkiavičius, Nikita Rinkiavičius, Lukas Lelevičius, tapo čempionais, antrąsias vietas užėmė: Lukas Breivė ir Rokas Matuzevičius, trečiąsias vietas - Goda Mickeliūnaitė, Vytenis Jareckas, Tajus Čepas, Joris Dagys. Komandinėje įskaitoje Pasvalio komanda surinkusi vienodai taškų (po 57 taškus) su Biržų komanda, bet pagal daugiau užimtų pirmų vietų skaičių užėmė I - ąją vietą, antra Biržų, trečios liko Panevėžio ir Šiaulių komandos, penktą vietą užėmė Utenos komanda.