Jūs esate čia: Pradinis Mokyklos pasiekimai Administratorius

18 birželio 11, Pirmadienis 19:18

Rajono futbolo 8x8 pirmenybės

18 birželio 05, Antradienis 12:48

Varžybas laimėjo Namišių krepšininkai

Prieš savaitę Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos sporto aikštyne surengtos rajono kaimiškų seniūnijų sporto žaidynių krepšinio 3 prieš 3 varžybos. Čempionų taurę iškovojo Sigito Šato vadovaujami Namišių seniūnijos krepšininkai – pusbroliai Domantas ir Mindaugas Ilgučiai bei Tautvydas Valantonis. Prie pergalės prisidėjo pats prakaitą aikštelėje liejęs komandos vadovas, seniūnijos sporto organizatorius S. Šatas. Kovoje dėl pirmosios vietos Namišių krepšininkai rezultatu 12:10 palaužė ambicingos Pušaloto seniūnijos „Savi“ komandos pasipriešinimą. Ją subūrė seniūnijos sporto organizatorė Vyda Jarašiūnienė.

18 gegužės 14, Pirmadienis 21:06

Tarptautinis dziudo turnyras

Gegužės 5-6 dienomis Rygoje vyko setintasis tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 14 valstybių sportininkai. Pasvalio dziudo sportininkai pasiekė aukštus rezultatus. Aleksas Rinkiavičius svorio kategorijoje virš 55 kg tapo čempionu, šioje kategorijoje buvo virš 12 dalyvių. Tą pačią dieną Nikita Rinkiavičius, svorio kategorijoje virš 66 kg, iškovojo bronzos medalį, šioje svorio kategorijoje buvo 16 sportininkų. Gegužės 6 dieną svorio kategorijoje iki 35 kg, šioje kategorijoje buvo 15 dalyvių, Rokas Mickeliūnas iškovojo bronzos medalį.

18 balandžio 26, Ketvirtadienis 21:09

Tarptautiniame dziudo turnyre

Tarptautiniame dziudo turnyre (2018 04 14, Alytuje) čempionu tapo Aleksas Rinkiavičius, II-ąsias vietas iškovojo Jorūnas Gegieckas ir Paulius Adomavičius, III-ąsiais vietas užėmė Tajus Čepas, Nikita Rinkiavičius, Vijus Volkovas ir Rokas Mickeliūnas.

Kovo 11 d. „Pieno žvaigždžių“ arenoje finišavo atvirosios rajono salės futbolo pirmenybės. Šiemet čempionų taurė įteikta Vyganto Druceikos vadovaujamiems „Eletrostatos“ futbolininkams. Jie finalinėje kovoje dėl aukso medalių 10:7 nugalėjo „225“ komandą. Bronzos medalius iškovojo Biržų futbolininkai, mažajame finale 13:7 įveikę „Dangustos“ ekipą.

Antroje gruodžio pusėje prasidėjusiose pirmenybėse dalyvavo penkios komandos. „Elektrostata“, surinkusi 18 taškų, tapo reguliariojo sezono nugalėtoja. Antrą vietą užėmė Biržų futbolininkai (15 tšk.), trečioje vietoje liko „225“ (15 tšk.), ketvirtoje – „Dangusta“ (6 tšk.). Už finalinio ketverto borto liko praėjusiais metais čempionatą laimėjusi Pasvalio sporto mokyklos ekipa (6 tšk.). Pirmenybių nugalėtojus, prizininkus pasveikino bei apdovanojimus įteikė Pasvalio sporto mokyklos direktorė Eugenija Butrimienė. Specialiais prizais apdovanoti geriausi finalinio ketverto futbolininkai: Mantas Kazilionis („Elektrostata“), Mantvydas Kučas („225“), Mantas Jokšas (Biržai), Ramūnas Baltrušaitis („Dangusta“).

Geriausiu vartininku pripažintas Donatas Tamutis („Elektrostata“), gynėju – Manvydas Rauckis („225“), puolėju – Ignas Kurklietis (Biržai). Rezultatyviausiu pirmenybių futbolininko titulą pelnė „Elektrostatos“ garbę gynęs Mindaugas Kivėnas – jis per reguliarųjį sezoną 25 kartus nuginklavo varžovų komandų vartininkus.

Balandžio 7-8 dienomis Marijampolės žaidimų sporto mokykloje salėje vyko LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunučių vaikinų U16 (gim. 2002 m.) B divizono „Finalinio ketverto“ varžybos. Pirmajame pusfinalyje susitiko marijampoliečių (treneriai Gintautas ir Aivaras Žibūdos) ir Sostinės KM II – „Eurosportas.lt” (treneris Donatas Sabaliauskas) komandos. Po įtemptos kovos 62:57 pergalę šventė Marijampolės ŽSM I – “Fildingo” komanda.

Kovo 22-25 d. Jurbarke vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų rankinio finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Pasvalio Svalios progimnazijos merginų komanda. Pusfinalyje Svalios komanda 27:18 nugalėjo Alytaus Vidzgirio vidurinę mokyklą ir pateko į finalą. Finale pasvalietės 10:25 turėjo pripažinti  Kauno rajono Garliavos J. Lukšos gimnazijos rankininkių pranašumą.

18 kovo 15, Ketvirtadienis 20:14

Smiginio varžybos.

Kovo 14d. Pasvalio Sporto mokykloja vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono mokyklų smiginio varžybos. Merginų grupejėje nugalėtojomis tapo Krinčino A.Vienažindžio pagrindinės mokyklos atstvės, antrąją vieta iškovojo Joniškėlio G.Petkevičaitės-Bitės komanda, trečiąją Daujėnų pagrindinė mokykla. Vaikinų grupėje nugalėtojai ir prizininkai pasiskirstė taip pat: pirmi Krinčino A.Viežindžio pagrindinė mokykla, antri Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės, treti Daujėnų pagrindinės mokyklos atstovai.

18 kovo 15, Ketvirtadienis 20:00

Plaukimo varžybos

Kovo 8-9 dienomis Pasvalio Sporto mokyklos baseine vyko rajono mokyklų plaukimo varžybos. Kovo 8-ąją dieną varžėsi merginos. Nugalėtomis savo amžiaus grupėse tapo: E.Jakubonytė, E. Čirvinskaitė, V.Griauzdaitė, K.Ragažinskaitė. Kovo 9-ąją varžėsi vaikinai. Nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo: A.Baršauskas, M. Šibilskis, J. Pransikevičius, M. Morkevičius.

18 kovo 15, Ketvirtadienis 19:40

Futbolo turnyre užimta 3-ioji vieta

Kovo 10d. Pasvalio Sporto mokyklos futbolo komanda (tr. A.Čekanauskas) dalyvavo mažojo futbolo, skirti Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti, turnyre Pakruojyje. Turnyre dalyvavo šešios komanos iš Pakruojo, Kuršėnų, Šiaulių, Pasvalio.