2019rugpjūčio24

FC Elektrostata FC Elektrostata FC Elektrostata
2015 balandžio 14 Parašė

FC Elektrostata- rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtoja

Šeštadienį  Pieno žvaigždžių arenoje finalinėmis varžybomis, kuriose susitiko FC-Elektrostata ir Smegduobių komandos, baigėsi tris mėnesius trukusios rajono salės futbolo pirmenybės. Kaip ir tikėtasi vyko kova iki pat finalinio švilpuko.Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 5:5 (įv FC -Elektrostatai pelnė: tris Andrius Vitulis po viena Artūras Rutkevičius ir Valentinas Rimkus. Smegduobėms: du Paulius Vilaišis po vieną Aurimas Tuomas, Saulius Petraitis ir Remigijus Idas).

Baudinių seriją, kurioje puikiai vartus gynė geriasių turnyro vartininku pripažintas Elektrostatos komandos vartininkas Šarūnas Kazlauskas, 3:2 laimėjo ir 2015 m rajono pirmenybių čempionais tapo FC-Elektrostata (komandos vadovas Vygantas Druceika). Dėl trečios vietos SM-Ustukių komandos futbolininkai 7:4 nugalėjo 225 komandą.Geriausiu pirmenybių gynėjų buvo pripažintas Saulius Petraitis (Smegduobės), puolėju Mindaugas Kivėnas (SM-Ustukiai), rezultatyviausių pirmenybių žaidėju tapo Smegduobių komandos futbolininkas Marius Ligeika pelnes 38 įvarčius.Geriausiais žaidėjais savo komandose buvo pripažinti: Arūnas Aglinskas(225), Arminas Jankūnas (SM-Ustukiai), Paulius Vilaišis(Smegduobės), Andrius Vitulis(FC-Elektrostata). Pirmenybių čemoionais tapo:Šarūnas Kazlauskas,Andrius Vitulis,Matas Gerulis,Valentinas Rimkus ,Simas Paulas,Artūras Rutkevičius,Audrius Mosteika,Dominykas Vikanis,Faustas Valiūnas, Marija Maldutytė.