2018birželio25

Jūs esate čia: Pradinis Rajono pirmenybės Rajono mažojo futbolo nugalėtojai Smegduobių komanda
2016 balandžio 11 Parašė

Rajono mažojo futbolo nugalėtojai Smegduobių komanda

Baigėsi 2016 m rajono salės futbolo pirmenybės, kurių pirmame etape, jėgas dviem ratais išmėgino septynios rajono salės futbolo komandos. Į antrąjį etapą nepateko septintąją vietą užėmusi jauna, bet ambicinga Sporto mokyklos komanda, kurią sudarė 2000-2003 g.m sporto mokyklos auklėtiniai. Po pirmojo etapo vietas pusfinalyje užsitikrino dvi pirmąsias vietas po pirmojo etapo užėmusios komandos:Smegduobės ir Pumpėnai.

Ketvirtfinalyje 225 futbolininkai 7:3 nugalėjo Daujėnų komandą, o SM Ustukiai 17:7 įveikė Dangustą. Pusfinalio varžybose Ustukiečiai 13:7 įrodė savo pranašumą prieš Pumpėnus, Smegduobės  9:7 nugalėjo 225 komandos futbolininkus. Dėl pirmenybių bronzos medalių susitiko Pumpėnai ir 225.Pirmenybių bronza, nugalėdami varžovus 9:4, iškovojo pumpėniečiai. Finale Smegduobių komandos futbolininkai 6:5 iveikė SM Ustukių komandą ir tapo 2016 m rajono salės futbolo pirmenybių nugalėtojais. Smegduobių komandos garbę gynė: Remigijus Idas, Marius Ligeika , Saulius Petraitis, Marius Šležas, Ramūnas Venslova, Julius Lelys, Šarūnas Kazlauskas, Artūras Čekanauskas, Vaidas Gailiūnas, Vygantas Druceika, Aurimas Tuomas, Dalius Staleliūnas, Paulius Vilaišis. Geriausiu pirmenybių gynėjų buvo pripažintas Arminas Jankūnas (SM Ustukiai), puolėju - Arminas Katkūnas(Pumpėnai), vartininku - Šarūnas Kazlauskas (Smeguobės).  Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Fausts Valiūnas(SM Ustukiai) įmušęs 59 įvarčius. Geriasiais žaidėjais savo komandose buvo pripažinti: 225 - Arūnas Aglinskas, Pumpėnų - Darius Nemanis, SM Ustukių - Valentinas Rimkus, Smegduobių-Marius Ligeika.