Jūs esate čia: Pradinis Respublikos pirmenybėse
2017 sausio 25 Parašė

Rkl pirmenybėse

Praėjusį šeštadienį Pasvalio „Melioracija-SM“ Regionų krepšinio lygos B diviziono rungtynes namuose žaidė su Jurbarko „Jurbarko“ krepšininkais. Deja, po atkaklaus susitikimo švieslentėje degė šeimininkams nepalankus rezultatas 62:70 (13:15, 14:19, 16:19, 19:17). Aikštelės šeimininkų gretose labiausiai pasižymėjo Paulius Petrikonis, įmetęs 18 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Tomas Grincevičius pelnė 17 taškų, Domantas Ilgutis – 8, Jokūbas Rutkauskas – 6 (10 atkovotų kamuolių), Lukas Labanauskas – 5, Mantas Cimermanas ir Arnoldas Žeimys – po 4. Jurbarko komandoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Valdas Undraitis.

Skaityti daugiau ...

Prasidėjo antras Lietuvos vyrų rankinio pirmosios lygos čempionato ratas. Dar labiau pirmaujančias pozicijas sustiprino „Kuranos-SM“ rankininkai. Trenerio Vilmanto Karpavičiaus auklėtiniai namuose 32:27 (17:13) nugalėjo Panevėžio KKSC-R. Sargūno sporto gimnaziją. Pasvaliečiai savo sąskaitoje turi 13 taškų ir artimiausius savo persekiotojus – HC „Molėtų“ rankininkus lenkia trimis taškais. Iš septynių sužaistų rungtynių mūsiškiai šešerias laimėjo ir vienerias – su molėtiškiais baigė lygiosiomis. Į varžovų vartus „Kurana-SM“ įmetė 212 įvarčių, o į savo vartus praleido 186.

Lygos naujokas Pasvalio RSK ,,Rankininkas" nesuteikė Kauno LSU komandai progos iškovoti pirmąją pergalę šį sezoną. Neužleidę lyderio pozicijos nuo pat rungtynių pradžios, rezultatu 26:20 (11:7) Pasvaliečiai įveikė Kauno ekipą.

Pirmose šio sezono atidarymo varžybose Pasvalio FC-Kagrės futbolininkai, Lietuvos III lygos Aukštaitijos pirmenybių varžybose, sausu rezultatu 3:0 nugalėjo FK"Ąžuolas"komandos futbolininkus.Įvarčius pirmąjame kėlinyje pelnė Darius Nemanis ir Mindaugas Kivėnas, antrame kėlinyje rezultatą padidino Vitalij Kubarev. Startinė FC-Kagrės sudėtis:Šarūnas Kazlauskas, Arminas Jankūnas, Mantvidas Kučas, Ernestas Nakvosas, Evaldas Lukoševičius, Domas Tamašauskas, Darius Nemanis, Valentinas Rimkus, Paulius Šniukas, Mindaugas Kivėnas, Arminas Katkūnas. Po keitimų aikštėje pasirodė: Manvydas Rauckis, Paulinas Vilaišis, Dominykas Kriukas, Ramūnas Venslova, Aušvidas Bobrovskis, Audrius Mosteika, Vitalij Kubarev, Karolis Katkūnas. Kitas pirmenybių rungtynes FC-Kagrės futbolininkai žais gegužės 11 d Anyksčiuose

Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos atvirojo veteranų rankinio čempionato III-ojo turo susitikimai, kur rungtyniavo 7 moterų ir 13-ka virš 35 ir virš 45 amžiaus grupių vyrų komandos. Moterų tarpe nepralenkiama buvo Pasvalio "Eglutės" komanda, kuri savo grupėje nugalėjo visas priešininkes, o rungtynėse dėl 1-2 vietos, po atkaklios kovos, įveikė Klaipėdos rankininkes.

2013m. spalio 27d. Pasvalio Pieno žvaigždžių arenoje įvyko Lietuvos rankinio federacijos vyrų rankinio pirmenybių trečiojo turo rungtynės, kuriose susitiko Pasvalio Rankininko/SM ir Kauno LSU/FRK Atleto komandos. Pirmąjį kėlinį po atkaklios kovos 18:16 laimėjo šeimininkai, Pasvalio rankininkai. Antrame kėlinyje Pasvalio ekipa įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynės 37:26.