2013 spalio 28 Parašė

LRF pirmenybėse iškovota antroji pergalė

2013m. spalio 27d. Pasvalio Pieno žvaigždžių arenoje įvyko Lietuvos rankinio federacijos vyrų rankinio pirmenybių trečiojo turo rungtynės, kuriose susitiko Pasvalio Rankininko/SM ir Kauno LSU/FRK Atleto komandos. Pirmąjį kėlinį po atkaklios kovos 18:16 laimėjo šeimininkai, Pasvalio rankininkai. Antrame kėlinyje Pasvalio ekipa įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynės 37:26.

Rezultatyviausiai Pasvalio ekipoje žaidė: A. Tekutis-9 įvarčiai, T.Tekutis-7 įv., M.Lazauskas-6. Kauniečių komandoje rezultatyviausias žaidė: K. Dambrauskas-7, A.Gudaitis-7. Po trijų turo Pasvalio Rankininkas/SM užima trečiąją vietą. Kitose turo rungtynėse Klaipėdos Dragūnas/Universitetas 38:19 sutriuškino Tauragės RK Šiltaura komandą, Panevėžio Grifas/KKSC 40:27 Kauno KTU.