2017lapkričio18

Jūs esate čia: Pradinis Respublikos pirmenybėse LRF pirmenybėse iškovota antroji pergalė
2013 spalio 28 Parašė

LRF pirmenybėse iškovota antroji pergalė

2013m. spalio 27d. Pasvalio Pieno žvaigždžių arenoje įvyko Lietuvos rankinio federacijos vyrų rankinio pirmenybių trečiojo turo rungtynės, kuriose susitiko Pasvalio Rankininko/SM ir Kauno LSU/FRK Atleto komandos. Pirmąjį kėlinį po atkaklios kovos 18:16 laimėjo šeimininkai, Pasvalio rankininkai. Antrame kėlinyje Pasvalio ekipa įrodė savo pranašumą laimėdami rungtynės 37:26.

Rezultatyviausiai Pasvalio ekipoje žaidė: A. Tekutis-9 įvarčiai, T.Tekutis-7 įv., M.Lazauskas-6. Kauniečių komandoje rezultatyviausias žaidė: K. Dambrauskas-7, A.Gudaitis-7. Po trijų turo Pasvalio Rankininkas/SM užima trečiąją vietą. Kitose turo rungtynėse Klaipėdos Dragūnas/Universitetas 38:19 sutriuškino Tauragės RK Šiltaura komandą, Panevėžio Grifas/KKSC 40:27 Kauno KTU.