2017rugsėjo24

Jūs esate čia: Pradinis Respublikos pirmenybėse Aukštaitijos futbolo pirmenybės pradėtos pergale
2014 gegužės 08 Parašė

Aukštaitijos futbolo pirmenybės pradėtos pergale

Pirmose šio sezono atidarymo varžybose Pasvalio FC-Kagrės futbolininkai, Lietuvos III lygos Aukštaitijos pirmenybių varžybose, sausu rezultatu 3:0 nugalėjo FK"Ąžuolas"komandos futbolininkus.Įvarčius pirmąjame kėlinyje pelnė Darius Nemanis ir Mindaugas Kivėnas, antrame kėlinyje rezultatą padidino Vitalij Kubarev. Startinė FC-Kagrės sudėtis:Šarūnas Kazlauskas, Arminas Jankūnas, Mantvidas Kučas, Ernestas Nakvosas, Evaldas Lukoševičius, Domas Tamašauskas, Darius Nemanis, Valentinas Rimkus, Paulius Šniukas, Mindaugas Kivėnas, Arminas Katkūnas. Po keitimų aikštėje pasirodė: Manvydas Rauckis, Paulinas Vilaišis, Dominykas Kriukas, Ramūnas Venslova, Aušvidas Bobrovskis, Audrius Mosteika, Vitalij Kubarev, Karolis Katkūnas. Kitas pirmenybių rungtynes FC-Kagrės futbolininkai žais gegužės 11 d Anyksčiuose