Administratorius

19 birželio 10, Pirmadienis 13:43

Tarptautinis dziudo turnyras Elektrėnuose

2019 06 08 vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre Elektrėnuose Aleksas Rinkiavičius (svorio kategorijoje iki 66 kg), Nikita Rinkiavičius (svorio kategorijoje iki 73 kg) ir Lukas Lelevičius (svorio kategorijoje iki 81 kg) tapo čempionais, Rokas Mickeliūnas (svorio kategorijoje iki 42 kg) iškovojo III - ąją vietą.

Š. m. gegužės 04 d. vykusiame Rygoje tarptautiniame turnyre, kuriame dalyvavo iš 16 valstybių sportininkai, Lukas Lelevičius (svorio kategorijoje iki 81 kg) iškovojo III - iąją vietą.

19 balandžio 04, Ketvirtadienis 08:38

Tarptautinis dziudo turnyras

Š. m. kovo 31 d. Jūrmaloje vykusiame Tarptautiniame dziudo turnyre, kuriame dalyvavo sportininkai iš 16 valstybių, Lukas Lelevičius (svorio kategorijoje iki 81 kg) iškovojo III-ąją vietą.

Susitinka:

Pasvalio SM-Vilniaus "SM Tauras-VHC Smūgis"

19 kovo 15, Penktadienis 12:54

Jonavoje vyko tarptautinis dziudo turnyras

2019 03 09 Jonavoje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo virš 600 dalyvių iš septynių valstybių. Nikita Rnkiavičius (svorio kategorijoje iki 73 kg) ir Lukas Lelevičius  (svorio kategorijoje virš 81 kg) iškovojo III - iąsias vietas.

19 sausio 30, Trečiadienis 13:56

Lietuvos I lygos vyrų rankinio čempionatas

Lietuvos I lygos vyrų rankinio čempionatas Pasvalio SM-Vilniaus HC Amber 2019 vasario 10 d. 13.00 val.

18 gruodžio 11, Antradienis 18:18

Rankinio varžybos

Gruodžio 5d. Pasvalio Pieno žvaigždžių arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio varžybos. Vaikinų grupėje dalyvavo trys komandos. Varžybų rezultatai: 1. Pasvalio P.Vileišio gimnazija 2. Pajiešmenių pagrindinė mokykla 3. Svalios progimnazija. Merginų grupėje Pasvalio Svalios progimnazija 25:21 nugalėjo Pasvalio P.Vileišio gimnaziją ir iškovojo I-ąją vietą.

18 lapkričio 28, Trečiadienis 11:03

Mažojo futbolo varžybos

Lapkričio 27d. Pasvalio Spoto mokyklos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų (2005m.g. ir jaun.) mažojo futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo keturios rajono bendrojo lavinimo mokyklos: Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla, Pasvalio Svalios progimnazija, Joniškėlio G. Petkevičaitės- Bitės gimnazija, Pumpėnų gimnazija. Nugalėję visus varžovus nugalėtojais tapo Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos žaidėjai.