Jūs esate čia: Pradinis Respublikos pirmenybėse Administratorius
Administratorius

18 sausio 16, Antradienis 21:03

Dziudo turnyre

2018 01 13 Tarptautiniame moksleivių dziudo čempionate LAISVĖS GYNĖJŲ dienai paminėti (Kauno r.) Jorūnas Gegieckas ir Aleksas Rinkiavičius tapo čempionais, Lukas Lelevičius iškovojo III - ąją vietą.

18 sausio 16, Antradienis 20:50

Plaukimas

Sausio 13-ąją Pasvalio sporto mokyklos baseine startavo 2018m. rajono seniūnijų sporto žaidynės. Pirmoji rungtis- plaukimas. Šią rungtį laimėjo ir bendrakomandinėje įskaitoje 110 taškų pelnė Ernesto Liubino vadovaujama Pasvalio apylinkių seniūnijos estafetinio plaukimo komanda. Pasvalio apylinkių seniūnijos garbę gynė: Kotryna Ragauskaitė, Dominykas Dulevičius, Patrikas Balčiūnas (1.28,1). Antri liko Namišių seniūnija(1.36,8), treti Pušaloto seniūnija(1.37,5), ketvirti Joniškėlio, penkti Saločių, šešti Vaškų, septinti Krinčino, aštunti Pumpėnų ir devinti Daujėnų seniūnijos plaukikai.

17 gruodžio 28, Ketvirtadienis 19:00

Kalėdinis dziudo turnyras

Š. m. gruodžio 21 d. Pumpėnų gimnazijoje vyko trečiasis, tradicinis Kalėdinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo apie 60 sportininkų iš Biržų, Pasvalio r., Panevėžio, Šiaulių, Utenos. Šio turnyro globėjai - Pasvalio sporto mokyklos direktorė Eugenija Butrimienė bei Pumpėnų gimnazijos direktorius Alvydas Matuzevičius. Pasvalio r. sportininkai: Rokas Mickeliūnas, Vijus Volkovas, Jorūnas Gegieckas, Aleksas Rinkiavičius, Nikita Rinkiavičius, Lukas Lelevičius, tapo čempionais, antrąsias vietas užėmė: Lukas Breivė ir Rokas Matuzevičius, trečiąsias vietas - Goda Mickeliūnaitė, Vytenis Jareckas, Tajus Čepas, Joris Dagys. Komandinėje įskaitoje Pasvalio komanda surinkusi vienodai taškų (po 57 taškus) su Biržų komanda, bet pagal daugiau užimtų pirmų vietų skaičių užėmė I - ąją vietą, antra Biržų, trečios liko Panevėžio ir Šiaulių komandos, penktą vietą užėmė Utenos komanda.

17 lapkričio 14, Antradienis 18:50

Dziudo pirmenybėse išovota prizinė vieta

Lietuvos mokinių dziudo čempionate Aleksas Rinkiavičius svorio kategorijoje iki 60 kg užėmė III-ąją vietą.

17 rugsėjo 08, Penktadienis 11:18

Registracija

17 birželio 13, Antradienis 21:25

P.Vileišio gimnazijos rankininkės trečios

Šių metų birželio 2-3 dienomis Alytuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio finalinės varžybos. Į šių varžybų ketvertą pateko ir Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos merginų komanda, prieš tai zoninėse varžybose įveikusi Molėtų progimnaziją, Zarasų Ąžuolo gimnaziją bei tarpzoninėse rungtynėse nugalėjusi Vilniaus Tuskulėnų gimnaziją. Pirmąją varžybų dieną pirmąsias rungtynes laimėjusios prieš Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos komandą gimnazistės antrosiose nusileido Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos rankininkėms.

17 gegužės 23, Antradienis 13:20

3X3 krepšinis

Gražų penktadienio vakarą, Krinčino A.Vienažindžio pagrindinės mokyklos aikšelėje, vyko 2017 metų Pasvalio rajono seniūnijų sporto žaidynių krepšinio 3x3 varžybos. Šių varžybų nugalėtojais tapo Jonišlėlio seniūnijos krepšininkai, vadovaujami Zenono Balčiausko (Raimondas Zakarevičius,Laurynas Rutkauskas,Virginijus Starta,Faustas Norvaiša), kurie finale rezultatu 10:4 nugalėjo Namišių seniūnijos krepšininkus . Dėl trečios vietos aikštelės šeimininkai Krinčino seniūnija po įtemptos kovos 11:9 nugalėjo praeitų metų šių varžybų nugalėtojus Pasvalio apylinkių seniūnijos krepšininkus . Penkti liko Pumpėnų, šešti Pušaloto, septinti Saločių, aštunti Vaškų ir devinti  Daujėnų seniūnijos krepšininkai.

17 gegužės 09, Antradienis 20:15

Atviras Pasvalio rajono dziudo čempionatas

Š. m. balandžio 29 d. Pasvalio "Pieno žvaigždžių" arenoje vyko atviras Pasvalio rajono dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo 252 sportininkai iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Pasvalio sportininkai iškovojo 11 medalių" Nikita ir Aleksas Rinkiavičiai tapo čempionais, II - ąsias vietas iškovojo: Paulius Adomavičius, Lukas Breivė, Joris Dagys, Jorūnas Gegieckas, Rokas Matuzevičius, Dovydas ir Ernestas Dobrodiejai, III - iąsias vietas užėmė: Lukas Paliulis ir Arnoldas Mažeika. Tarp 20 komandų, Pasvalio dziudo sportininkai užėmė 5 - ąją vietą, čempionais tapo Panevėžio komanda.