2018rugsėjo23

Jūs esate čia: Pradinis Seniūnijų žaidynės Rajono seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybų nugalėtoja Namišių seniūnijai
2013 kovo 25 Parašė

Rajono seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybų nugalėtoja Namišių seniūnijai

Šestadieni Ustukių mokyklos sporto salėje vyko rajono 2013 m seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybos,tai trečioji šių metų rajono seniūnijų sporto žaidynių rungtis.Kaip ir buvo tikėtasi finale, kaip ir praėjusisis metais susitiko Namišių ir Joniškėlio komandų tinklininkai,Namišiai pusfinalyje 2:0 nugalėjo Daujėnų seniūnijos tinklininkus o Joniškėliečiai tokiu pat rezultatu buvo pajėgesni pries Vaškų tinklininkus.

Po permainingos kovos šių metų seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybų nugalėtojais tapo Sigito Šato vadovaujami Namišių seniūnija,jie savo varžovus iš Joniškėlio įveikė rezultatu 2:0.

Namišiečių spalvas šiose varžybose gynė:Mantas Anilionis,Arūnas Ramanauskas,Darius Pažemeckas,Tautvidas Valantonis,Ernestas Pelegrimas,Svajūnas Jasėnas,Laimis Valantonis,Antanas Petrušaitis,Arnas Šatas,Mantas Marinskas.

Dėl trečios vietos Vaškų seniūnija  rezultatu 2:0 nugalėjo Daujėnų seniūnijos tinklininkus ir pasidabino bronzos medaliais.

Penkti šiose varžybose liko Krinčino seniūnija,šešti Apylinkių seniūnija,septinti Pumpėnai,aštunti Saločiai,devinti pušaloto seniūnijos tinklininkai.

Po trijų rungčių(šaškės,stalo tenisas,tinklinis) rajono seniūnijų sporto žaidynių turnyrinė lentelė: