Jūs esate čia: Pradinis Seniūnijų žaidynės Plaukimo varžybos

Šeštadieni plaukimo varžybomis prasidėjo 2015 m.rajono seniūnijų sporto žaidynės,kuriose bus varžomasi devyniose sporto šakose(plaukimas,šaškės,stalo tenisas,tinklinis,krepšinis 3x3, futbolas 8x8,paplūdimio tinklinis,svarsčių kilnojimas,virvės traukimas) Pirmoje plaukimo rungtyje, kurioje plaukė du vyrai po 50 m ir moteris 25 m distancijoje, sugaišę 1.30,51 nugalėtojais tapo Vaškų seniūnijos plaukikai(sen. sporto org.Virginijus Račkauskas): Eligijus Alekna, Modestas Markevičius, Karolina Linkaitė), antri liko Namišių seniūnijos plaukikai 1.38,69 (sporto org.Sigitas Šatas).

Trečiąją vietą iškovojo Daujėnų seniūnija 1.40,12(sporto org.Modestas Samulėnas), ketvirti Saločių seniūnija, penkti liko Krinčino seniūnija, šeštą vietą iškovojo Pušaloto seniūnija, septinti liko Apylinkių seniūnijos plaukikai ,aštunti joniškėliečiai. Pumpėnų seniūnija šiose varžybose nedalyvavo.