2018birželio25

Jūs esate čia: Pradinis Seniūnijų žaidynės Futbolo varžybos
Tris dienas Krinčino miestelio stadione vyko 2016m. Pasvalio rajono seniūnijų sporto žaidynių futbolo varžybos,kuriose dėl nugalėtojų vardo ir įskaitinių 110 taškų varžėsi devynios rajono seniūnijos.
    Finalinėse varžybose susitiko Vaškų ir Joniškėlio seniūnijos. Vaškai pusfinalyje 1:0 nugalėjo Krinčino, o joniškėliečiai po baudinių serijos 3:2 Pumpėnų seniūniją.
   Finalines varžybas 3:2 laimėjo Virginijaus Račkausko vadovaujami Vaškų seniūnijos futbolininka,i kurios garbę gynė ir aukso medaliais pasidabino bei įgijo teisę rugsėjo mėnesį Utenoje atstovauti rajonui IX-ose Lietuvos seniūnijų sporto  žaidynių II etapo varžybose:Eligijus Gurklys , Aurimas Tuomas , Žymantas Launikonis , Vidas Vainora , Tomas  Vainora , Kęstas Vainora , Algirdas Šeškevičius , Vytautas Šulinius , Virgilijus Peseckas , Deimantas Sablins , Eimantas Špokavičius , Ernestas Atstupėnas , Faustas Traškevičius , Kristupas Gumbelevičius , Silvestras Golcas.
    Dėl trečios vietos Krinčino seniūnijos futbolininkai 4:2 įrodė savo pranašumą prieš praeitų metų šių varžybų nugalėtojus Pumpėniečius

Penkti šiose varžybose liko Pušaloto, šešti Namišių, septinti Daujėnų, aštunti Pasvalio apylinkių ir devinti Saločių seniūnijų futbolininkai.